Partneři


Vybudování specializovaného
ubytovacího zařízení pro komfortní
rodinnou rekreaci je spolufinancováno
Evropskou unií.
Kempy v ČR a SR
EET


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Podmínky pobytu

Vážení hosté,
jsme potěšeni, že jste si vybrali CAMP RELAX MORAVEC nabízející strávení pohodové dovolené v komfortním čtyřhvězdičkovém ubytovacím zařízení pro rodinnou rekreaci na Vysočině.
V následujícím textu se dozvíte bližší informace o CAMP RELAX MORAVEC a podmínkách pobytu.

1. UBYTOVÁNÍ V CAMP RELAX MORAVEC
2. DÉLKA POBYTU
3. NÁSTUP NA POBYT A INFORMACE O PRŮBĚHU POBYTU
4. OBJEDNÁVKA POBYTU, CENA ZA POBYT A JEJÍ ÚHRADA


1. UBYTOVÁNÍ V CAMP RELAX MORAVEC

CAMP RELAX MORAVEC je komfortní ubytovací zařízení pro rekreaci na Vysočině, a to nejen rodinnou, které nabízí ubytování v 7mi šestilůžkových chatách nově vystavěných v roce 2010.

Každá chata je samostatně stojící, oplocená, plně vybavena, každá chata je určena k ubytování maximálně 6ti osob.
Osobou se rozumí osoba ve věku od 4 let. Děti do 3 let věku mohou být ubytovány v chatě spolu s šesti osobami zdarma. Je však třeba vzít na vědomí, že každá chata je určena k ubytování pouze šesti osob a je tak i vybavena.

POPIS CHAT:
Každá chata má dvě nadzemní podlaží a odpovídá velikosti 3 + 1, v druhém podlaží se nachází 2 pokoje, koupelna, chodba a balkon, v prvním podlaží (přízemí) je předsíň, chodba se skříněmi s úložným prostorem, koupelna a kuchyňský kout s obývacím pokojem, ze kterého je vstup do venkovního posezení.
Každá chata je vybavena základním vybavením tak, aby hostu nic nechybělo. V každé chatě se nachází 2 pokoje, ve kterých je 6 ks lůžek, 2 ks lůžek v jednom pokoji a 4 ks lůžek v druhém pokoji (včetně ložního prádla) a 2 stolky, 4 křesla. V obývacím pokoji se nachází sedací souprava se stolkem, stolek s televizí a krb (koš dřeva je zdarma k dispozici). Kuchyň je vybavena s možností vaření - nádobí, sporák, lednice, konvice, mikrovlnná trouba a kávovar. Všechny chaty poskytují možnost bezplatného připojení k internetu.

Každá chata skýtá možnost venkovního posezení, ke každé chatě náleží venkovní gril (1 balení grilovacích briket je zdarma k dispozici). Též popelnice. U každé chaty je zřízeno parkovací místo pro dva osobní automobily.

Jediné, co v chatě host nenalezne, a tudíž je třeba, aby si vzal s sebou, je domácí obuv, ručník a osuška.

Součástí CAMP RELAX MORAVEC je i přilehlý rybník vhodný ke koupání.

2. DÉLKA POBYTU

CAMP RELAX MORAVEC nabízí pobyty TÝDENNÍ (případně čtrnáctidenní) a VÍKENDOVÉ, po dohodě stran je též možno sjednat i jinou délku pobytu v jednotlivých chatách.

Nástup na TÝDENNÍ pobyt je vždy v sobotu, a to od 14.00 hodin. Ukončení tohoto týdenního pobytu je vždy další sobotu, a to do 10.00 hodin. Obdobně platí i pro čtrnáctidenní pobyty.

Nástup na VÍKENDOVÝ pobyt je vždy v pátek, a to od 12.00 hodin. Ukončení tohoto víkendového pobytu je vždy v neděli, a to do 18.00 hodin.
Víkendový pobyt nelze objednat v hlavní letní sezóně ( červenec, srpen ).


3. NÁSTUP NA POBYT A INFORMACE O PRŮBĚHU POBYTU

Host se dostaví ve sjednanou dobu do areálu CAMP RELAX MORAVEC, na adrese Moravec 205, a to do kanceláře CAMPU v chatě správce (č.p. 205).

Zde host předloží platný občanský průkaz; a ubytovací poukaz (který obdrží poštou).
Občan cizího státu předloží občanský průkaz EU či pas či jiný doklad totožnosti.

Další podmínkou k tomu, aby mohl být host ubytován, je složení kauce ve výši 2.000,- Kč, v hotovosti k rukám zaměstnance CAMPU či pověřené osoby (dále jen „zaměstnanec“). O zaplacení kauce obdrží host doklad. Tato kauce bude sloužit k hrazení případných škod. Pokud při pobytu hosta nevznikne žádná škoda na majetku CAMPU, vrátí zaměstnanec CAMPU tuto kauci při ukončení pobytu hostu.

Host bude poté doprovozen do chaty, kde mu budou předány klíče od této chaty v počtu vyhotovení 1 ks a též 1 ks klíčů od vchodové brány – každá z chat je oplocena, kdy v areálu chaty je možno zaparkovat vozidlo, i dvě.

Dále bude host seznámen s tzv. soupisem a ceníkem vybavení chaty.

V případě poškození chaty, jejího zařízení či vybavení, ztráty či zničení zařízení či vybavení, je host povinen tuto skutečnost bezodkladně nahlásit zaměstnanci CAMPU, kdy tato situace bude hned řešena.

Totéž platí, zjistí-li host závadu na zařízení či vybavení chaty. Kdy zaměstnance CAMPU zajistí odstranění závady, a to v co možná nejkratším termínu.

Při ukončení pobytu se ve smluvenou dobu dostaví zaměstnanec CAMPU do chaty k jejímu převzetí. Host je povinen předat chatu ve stavu, v jakém ji převzal, v chatě musí být pozavírána okna, zhasnuta světla, vypnut televizor, atp..

Zaměstnanec CAMPU zkontroluje stav přebírané chaty, tj. zejména to, zda nedošlo k poškození či zničení zařízení či vybavení chaty.

Při zjištění škody při předání a převzetí chaty bude sepsán protokol o škodě, do kterého bude tato škoda zaznamenána.

V chatě je vyvěšen soupis a ceník vybavení chaty, kdy dle tohoto ceníku bude hostu vyúčtována náhrada případné škody, kterou způsobí a kdy tato škoda bude hrazena ze složené kauce. Pokud bude tato kauce nedostačující, dohodnou se strany na způsobu uhrazení zbývající náhrady škody.

V chatě je zakázáno:
- kouřit,
- mít zvíře.

V každé chatě je instalováno protipožární čidlo, které v případě zachycení kouře spustí požární poplach. Pokud k tomuto dojde v důsledku kouření hosta, či jiné jeho činnosti, je host povinen nahradit CAMPU veškerou škodu vzniklou spuštěním poplachu!

Host bere na vědomí, že je celý areál CAMP RELAX MORAVEC střežen kamerovým systémem.

Stane-li se z důvodů vyšší moci (jako je např. povodeň) CAMP nezpůsobilý k ubytování osob, má host nárok na vrácení uhrazené ceny za pobyt. Host však nemá právo na žádné další odškodnění.

4. OBJEDNÁVKA POBYTU, CENA ZA POBYT A JEJÍ ÚHRADA

Na těchto internetových stránkách CAMP RELAX MORAVEC www.camprelax.cz host nalezne objednávkový formulář, který vyplní a odešle na adresu CAMPU info@camprelax.cz . Tato objednávka je pro sjednání ubytování velmi důležitá a je třeba v ní vyplnit pravdivě všechny požadované údaje, a to včetně počtu zájemců o ubytování a požadovaného termínu pobytu.

Po odeslání objednávky bude hostu automaticky potvrzeno její přijetí a že bude host telefonicky kontaktován.

Jakmile obdrží CAMP objednávku, zašle bezodkladně hostu prostřednictvím pošty Smlouvu o ubytování a zálohovou fakturu k uhrazení ceny za pobyt.

Cenu za pobyt je třeba uhradit ve lhůtě splatnosti uvedené na zálohové faktuře. Tato lhůta splatnosti nebude příliš dlouhá, aby mohlo být ubytování efektivně sjednáno.

Smlouvu o ubytování zašle CAMP hostu ve 2 vyhotoveních, ze strany CAMPU podepsanou, kdy je třeba, aby smlouvu o ubytování podepsal i host a jedno podepsané vyhotovení smlouvy o ubytování zaslal bezodkladně, prostřednictvím pošty, zpět na adresu CAMPU (poštovní známku a obálku host obdrží).

Jakmile CAMP obdrží na svůj bankovní účet cenu za pobyt, rezervuje chatu pro hosta. Po úhradě ceny za pobyt a obdržení jednoho hostem podepsaného vyhotovení smlouvy o ubytování CAMP zašle hostu prostřednictvím pošty doklad o provedené platbě - daňový doklad z platby a ubytovací poukaz, kterým se spolu s občanským průkazem host prokáže při nástupu na pobyt. Pokud host ve lhůtě splatnosti cenu za pobyt na účet CAMPU neuhradí, nebude mu chata rezervována.

Požadovaný termín pobytu si host vybere na internetových stránkách v rámci objednávkového formuláře z položky – týden volný (neobsazený), víkend volný (neobsazený).

V objednávce je též třeba potvrdit souhlas s těmito podmínkami pobytu a ubytovacím řádem.

CAMP neodpovídá za případné prodlení při doručení objednávky, smlouvy či při prodlení s úhradou ceny za pobyt, které nezpůsobí.

CENA ZA POBYT:
- týdenní pobyt: 11.000,-Kč / 1 chata
- víkendový pobyt: 5.000,-Kč / 1 chata

Chata se poskytuje k ubytování maximálně 6ti osob. I při ubytování osob v počtu menším než 6 osob platí cena výše uvedená.

ZRUŠENÍ POBYTU - STORNO PODMÍNKY:
Pokud host z jakéhokoli důvodu bude chtít ukončit platnost Smlouvy o ubytování, bude s ním CAMPEM tato smlouva písemně ukončena, avšak pouze za podmínky, že bude mít CAMP nárok na storno poplatek, který bude činit 20 % z ceny za pobyt v případě, kdy bude Smlouva o ubytování ukončena více jak 30 dní před nástupem na pobyt. Pokud bude Smlouva o ubytování ukončena 30 a méně dní před nástupem na pobyt, má CAMP nárok na 100 % z ceny za pobyt.

Host má možnost dohodnout se s CAMPEM, že přenechá sjednané ubytování třetí osobě, a to písemnou dohodou.

Má-li host požadavek „přesunout“ již objednaný a uhrazený pobyt na jiný termín, je toto možné po dohodě stran.

Host bere na vědomí, že i když nevyužije k ubytování sjednanou chatu, nemá nárok na vrácení uhrazené ceny za pobyt, pokud se s CAMPEM nedohodne jinak.

Hostu, který má možnost využít finančního příspěvku od svého zaměstnavatele, nabízí CAMP využití této možnosti, je však třeba se vždy individuálně dohodnout a sdělit fakturační údaje zaměstnavatele hosta.


TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU

CAMP RELAX MORAVEC
Mapka areálu
Fotogalerie
KDE NÁS NAJDETE
Camp Relax Moravec
Moravec č.p. 205
PSČ 592 54

tel: 777 232 044
e-mail: info@camprelax.cz
GPS souřadnice:
N49°26'44.165"
E16°8'34.714"


 Další kontakty